ClipIt - en to hu translation catalogue (72 entries)

en: Clipboard Manager
hu: Vágólapkezelő

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
hu: GTK+ alapú, könnyen kezelhető vágólapkezelő.

note: Actions using:
en: Actions using:
hu: Műveletek használata:

note: Create menu item for empty clipboard contents
en: None
hu: Nincs

en: <b>None</b>
hu: <b>Nincs</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
hu: Üres

note: Edit actions
en: _Edit actions
hu: _Műveletek szerkesztése

note: Offline mode checkbox
en: _Offline mode
hu: _Kapcsolat nélküli munka

note: Manage history
en: _Manage history
hu: _Előzmények kezelése

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
hu: Vágólap szerkesztése

en: _Static item
hu: Állandó elem

en: Clear the history?
hu: Törli az előzményeket?

en: Clear history
hu: Előzmények törlése

en: Manage History
hu: Előzmények kezelése

en:  (Offline mode)
hu:  (Kapcsolat nélküli munka)

en: Results
hu: Eredmények

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Remove
hu: Eltávolít

en: Remove all
hu: Összes törlése

en: Close
hu: Bezár

en: Save history
hu: Előzmények mentése

en: Remove history file
hu: Mentett előzmények törlése

note: Create the dialog
en: Preferences
hu: Beállítások

en: Settings
hu: Beállítások

en: <b>Clipboards</b>
hu: <b>Vágólapok</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
hu: _Másol használata (Ctrl+C)

en: Use _Primary (Selection)
hu: _Eredeti használata (kijelölés)

en: S_ynchronize clipboards
hu: Vágólapok s_zinkronizálása

en: _Automatically paste selected item
hu: Kijelölés _automatikus beillesztése

en: <b>Miscellaneous</b>
hu: <b>Egyebek</b>

en: Show _indexes in history menu
hu: _Indexek mutatása az előzményekben

en: S_ave URIs
hu: URI _mentése

en: Capture _hyperlinks only
hu: Csak a _hivatkozások elkapása

en: C_onfirm before clearing history
hu: E_lőzmény törlésének megerősítése

en: _Use right-click menu
hu: _Helyi menü használata

en: History
hu: Előzmények

en: <b>History</b>
hu: <b>Előzmények</b>

en: Save _history
hu: _Előzmények mentése

en: Save and restore history between sessions
hu: Előzmények mentése és visszaállítása a munkamenetek között

en: Items in history:
hu: Előzmény elemei:

en: Items in menu:
hu: Elemek a menüben:

en: Show _static items in menu
hu: Állandó elemek megjelenítése a menüben

en: Static items in menu:
hu: Állandó elemek a menüben:

en: <b>Items</b>
hu: <b>Elemek</b>

en: Show in a single _line
hu: Megjelenítés egy _sorban

en: Show in _reverse order
hu: _Fordított sorrend

en: Character length of items:
hu: Elemek karaktereinek száma:

en: Omit items in the:
hu: Elemek kihagyása itt:

en: Beginning
hu: Elején

en: Middle
hu: Középen

en: End
hu: Végén

en: Actions
hu: Műveletek

note: Build the actions label
en: Control-click ClipIt's tray icon to use actions
hu: Műveletek használatához Ctrl+kattintás a ClipIt állapotikonjára

en: Action
hu: Művelet

en: Command
hu: Parancs

en: Add...
hu: Hozzáadás...

en: Exclude
hu: Kizárás

note: Build the exclude label
en: Regex list of items that should not be inserted into the history (passwords/sites that you don't need in history, etc).
hu: A Regex azon reguláris kifejezések listája, melyeket nem kíván közzétenni az előzményekben (például egy jelszó/weboldal, amit nem szükséges naplózni).

en: Hotkeys
hu: Gyorsbillentyűk

en: <b>Hotkeys</b>
hu: <b>Gyorsbillentyűk</b>

en: History hotkey:
hu: Előzmények:

en: Actions hotkey:
hu: Műveletek:

en: Menu hotkey:
hu: Menü:

en: Manage hotkey:
hu: Előzmények kezelése:

en: Offline mode hotkey:
hu: Kapcsolat nélküli munka gyorsbillentyűje:

en: Couldn't create directory: %s
hu: A könyvtár nem hozható létre: %s

en: Run as daemon
hu: Futtatás démonként

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
hu: Ne használjon állapotikont (Ctrl+Alt+P)

en: Print clipboard contents
hu: Vágólap tartalmak nyomtatása

en: Print primary contents
hu: Eredeti tartalmak nyomtatása

en: Clipboard CLI usage examples:
    
      echo "copied to clipboard" | clipit
      clipit "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | clipit -c
hu: A vágólapkezelő CLI (konzolos) használatára példák:
    
      echo "másolás a vágólapra" | clipit
      clipit "másolás a vágólapra"
      echo "másolás a vágólapra" | clipit -c

en: Written by Cristian Henzel.
    Report bugs to <oss@rspwn.com>.
hu: Készítette: Cristian Henzel.
    Hibajelentés <oss@rspwn.com>.
