ClipIt - en to lt translation catalogue (70 entries)

en: Clipboard Manager
lt: Iškarpinės tvarkytuvė

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
lt: Supaprastinta GTK+ iškarpinės tvarkytuvė.

note: Actions using:
en: Actions using:
lt: Naudojami veiksmai:

note: Create menu item for empty clipboard contents
en: None
lt: Nieko

en: <b>None</b>
lt: <b>Nieko</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
lt: Tuščia

note: Edit actions
en: _Edit actions
lt: _Keisti veiksmus

note: Manage history
en: _Manage history
lt: _Tvarkyti žurnalą

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
lt: Taisoma iškarpinė

en: _Static item
lt: _Statinis elementas

en: Clear the history?
lt: Išvalyti žurnalą?

en: Clear history
lt: Išvalyti žurnalą

en: Manage History
lt: Tvarkyti žurnalą

en: Results
lt: Rezultatai

en: Edit
lt: Taisyti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove all
lt: Ištrinti visus

en: Close
lt: Uždaryti

en: Save history
lt: Išsaugoti žurnalą

en: Remove history file
lt: Pašalinti žurnalo failą

note: Create the dialog
en: Preferences
lt: Parinktys

en: Settings
lt: Nuostatos

en: <b>Clipboards</b>
lt: <b>Iškarpinės</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
lt: Naudoti _kopijavimą (Ctrl-C)

en: Use _Primary (Selection)
lt: Naudoti _pirminį (Žymėjimą)

en: S_ynchronize clipboards
lt: S_inchronizuoti iškarpines

en: _Automatically paste selected item
lt: _Automatiškai įdėti pasirinktą elementą

en: <b>Miscellaneous</b>
lt: <b>Įvairūs</b>

en: Show _indexes in history menu
lt: Rodyti _rodykles žurnalo meniu

en: S_ave URIs
lt: I_šsaugoti URIs

en: Capture _hyperlinks only
lt: Paimti tik _saitus

en: C_onfirm before clearing history
lt: P_atvirtinti prieš išvalant žurnalą

en: _Use right-click menu
lt: _Naudoti kontekstinį meniu

en: History
lt: Žurnalas

en: <b>History</b>
lt: <b>Žurnalas</b>

en: Save _history
lt: Išsaugoti _žurnalą

en: Save and restore history between sessions
lt: Išsaugoti ir atkurti žurnalą tarp siansų

en: Items in history:
lt: Elementai žurnale:

en: Items in menu:
lt: Meniu elementai:

en: Show _static items in menu
lt: Rodyti _statinius meniu elementus

en: Static items in menu:
lt: Statiniai meniu elementai:

en: <b>Items</b>
lt: <b>Elementai</b>

en: Show in a single _line
lt: Rodyti vienoje _eilutėje

en: Show in _reverse order
lt: Rodyti _apverstoje rikiuotėje

en: Character length of items:
lt: Elementų rašmens ilgis:

en: Omit items in the:
lt: Praleisti elementus:

en: Beginning
lt: Pradžioje

en: Middle
lt: Viduryje

en: End
lt: Pabaigoje

en: Actions
lt: Veiksmai

note: Build the actions label
en: Control-click ClipIt's tray icon to use actions
lt: Paspauskite valdymą ant Clipit's piktoramos, veiksmui panaudoti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Command
lt: Komanda

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Exclude
lt: Išbraukti

note: Build the exclude label
en: Regex list of items that should not be inserted into the history (passwords/sites that you don't need in history, etc).
lt: Elementų reguliariojo reiškinio sąrašas, kurie neturėtų būti įtraukti į žurnalą (slaptažodžiai/saitai, kurie Jums nereikalingi žurnale, ir panašiai).

en: Regex
lt: Reg.reiškinys

en: Hotkeys
lt: Spartieji klavišai

en: <b>Hotkeys</b>
lt: <b>Spartieji klavišai</b>

en: History hotkey:
lt: Sp.klavišo istorija:

en: Actions hotkey:
lt: Sp.klavišo veiksmai:

en: Menu hotkey:
lt: Sp.klavišo meniu:

en: Manage hotkey:
lt: Sp.klavišo valdymas:

en: Couldn't create directory: %s
lt: Nepavyko sukurti katalogo: %s

en: Run as daemon
lt: Paleisti kaip tarnybą

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
lt: Nenaudoti būsenos piktogramos (Ctrl-Alt-P meniu juostoje)

en: Print clipboard contents
lt: Spausdinti iškarpinės turinį

en: Print primary contents
lt: Spausdinti pagrindinį turinį

en: Clipboard CLI usage examples:
    
      echo "copied to clipboard" | clipit
      clipit "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | clipit -c
lt: Iškarpinės CLI naudojimosi pavydžiai:
    
      echo "kopijuoti į iškarpinę" | clipit
      clipit "kopijuoti į iškarpinę"
      echo "kopijuoti į iškarpinę" | clipit -c

en: Written by Cristian Henzel.
    Report bugs to <oss@rspwn.com>.
lt: Sukūrė Cristian Henzel.
    Pranešti apie klaidas <oss@rspwn.com>.
